Vertimai

ENGLISH FOR EVERYONE vertimų biuras Klaipėdoje greitai ir kokybiškai atlieka vertimus iš/į lietuvių, rusų, anglų, vokiečių ir ispanų kalbas. Mūsų vertimų kokybę garantuoja kvalifikuoti ir patyrę vertėjai.

Verčiame dokumentus, sutartis, instrukcijas, internetinių puslapių turinius ir kitus įvairaus pobūdžio tekstus. Galime pasiūlyti ir specializuotų – finansų, chemijos, automatikos, technikos, statybos, medicinos bei farmacijos sričių - dokumentų vertimus. Didelės apimties tekstus ir skubius užsakymus atlieka keli vertėjai. Jums pageidaujant, išverstus dokumentus tvirtiname notariškai.

Vertindami Jūsų brangų laiką, siūlome pasinaudoti vertimo skaičiuokle ir pateikti vertimo užsakymą internetu. Tekstus vertimui taip pat galite siųsti el. paštu info@efe.lt ar faksu 8 (46) 34 00 80. Prašome nurodyti kalbą ir pageidaujamą vertimo atlikimo terminą.

Vieno puslapio (1650 ženklų) vertimo kaina nuo 7.90 Eur (27.28 Lt). Didesniems užsakymams taikomos nuolaidos.

PATOGU! GREITA! PAPRASTA!
Užsisakykite vertimo paslaugą neišeidami iš namų ar biuro! Iš bet kurios Lietuvos vietos!
Notariškai patvirtintus dokumentus išsiunčiame registruotu laišku.

Viskas, ką Jums reikia padaryti - tai pateikti užsakymą vertimui mūsų internetiniame puslapyje.

Primygtinai rekomenduojame perskaityti vertimus prieš pradedant juos naudoti, spausdinti ar platinti. Patikrinkite viską dar kartą, perskaitykite nuo pradžios iki galo, įsitikinkite, kad vertimas visiškai atitinka jūsų lūkesčius.

Vertėjai niekada neišmoks visų užsienio kalbos niuansų taip, lyg ta kalba jiems būtų gimtoji. Rekomenduojame perduoti vertimus peržvelgti tos kalbos, kaip gimtosios, vartotojui, jei tekstas bus spausdinamas periodiniame ar kitame platinamame leidinyje. Atminkite, kad net ir puikiausio savo srities specialisto gimtąja kalba parašytą tekstą keletą kartų skaito ir redaguoja jį spausdinti ruošiantys redaktoriai ir stilistai, tad ką jau bekalbėti apie tekstą, kurio vienas iš autorių (šiuo atveju - vertėjas) yra tik puikiai vieną ar kitą pasaulio kalbą išmokęs lietuvaitis.

e!motion