ANGLŲ KALBOS KURSAI SUAUGUSIEMSSuaugusiųjų žmonių tikslas mokantis anglų kalbos – išmokti bendrauti anglų kalba. Pagrindinis mūsų tikslas – atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius ir padėti jam efektyviai siekti savo tikslų.
Mūsų siūloma mokymo paslaugų įvairovė patenkins kiekvieno, net paties reikliausio kliento, poreikius.
Intensyvus - tik individualus kursas - tai pamokos, kurių metu jūs mokotės anglų kalbos vienas/-a, tik su mokytoju. Toks kursas tinkamiausias žmonėms, norintiems greitų rezultatų ir turintiems nedaug laiko jiems pasiekti. 
Neintensyvus kursas: 
Kursas grupėse -
tai pamokos, kurias jūs lankote kartu su kitais mokiniais. Grupės dydis yra nuo 4 iki 6 žmonių, turinčių vienodą anglų kalbos žinių lygį. Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę nustatytu laiku. Paprastai užsiėmimai vyksta pirmadieniais, trečiadieniais arba antradieniais, ketvirtadieniais po darbo - anksčiausiai nuo 17 val., o vėliausiai nuo 19:30.
Individualios pamokos - tai mokymas žmonėms, turintiems kintantį darbo grafiką, norintiems ir galintiems mokytis dienos metu bei pageidaujantiems mokytis pagal jiems asmeniškai paruoštas ir jų individualius poreikius atitinkančias mokymo programas. Pamokų skaičių per savaitę ir bendrai galite pasirinkti patys.

e!motion