Ruošimas IELTS egzaminui

IELTS anglų kalbos egzaminas įvertina anglų kalbos žinias norinčių mokytis ar dirbti anglakalbėse šalyse. IELTS yra pripažįstamas daugelio užsienio mokymo įstaigų, pavyzdžiui, JAV, Kanados, D.Britanijos, Australijos ir pan., bei daugelio organizacijų. Norėdami gerai pasiruošti šiam anglų kalbos egzaminui turite lavinti bendrąsias anglų kalbos žinias bei įgūdžius. Pasiruošimo IELTS anglų kalbos egzaminui kurso metu daug dėmesio skiriama klausymo, gramatinėms, skaitymo bei esė rašymo užduotims. Todėl rekomenduojame IELTS anglų kalbos egzaminui ruoštis mūsų mokykloje. IELTS egzaminas yra skirtas tiems, kurių anglų kalbos žinios yra vidutinio ar aukštesnio lygio.

IELTS EGZAMINO MODULIAI:
1. Akademinis modulis (Academic Module) — norintiems įstoti į universitetą ar kitą aukštąją mokyklą, kur mokymas vyksta anglų kalbos aplinkoje.
2. Bendrasis modulis (General Training Module) — norintiems mokytis vidurinėje mokykloje, lankyti profesinio parengimo kursus ar imigruoti į Naująją Zelandiją, Kanadą ar Australiją. Šis testas skirtas įvertinti Jūsų pagrindinius kalbinius įgūdžius socialiniame ir mokomajame kontekste.

Akademinis modulis

Klausymas3 dalys40 klausimų | 30 min.
Akademinis skaitymas3 dalys40 klausimų | 60 min.
Akademinis rašymas2 užduotys60 min.
Kalbėjimas 15 min.

Bendra testo trukmė: 2 val. 45 min.

Bendrasis modulis
Klausymas4 dalys40 klausimų | 30 min.
Paprastas skaitymas3 dalys40 klausimų | 60 min.
Paprastas rašymas2 užduotys60 min.
Kalbėjimas 15 min.


Bendra testo trukmė: 2 val. 45 min.

Šiuo metu neorganizuojame.

e!motion